Kavram Okullar ve Kurslar
ACARKENT
Acarkent Kavram Anaokulu
E-Mail: acarkent@kavram.com.tr Telefon: 0 ( 216 ) 485 91 19 Adres: Acarlar Mah.Acarkent Sitesi.10.Cad.No:13 Beykoz / İstanbul Kademeler: Anaokulu
KURS MERKEZİ
AVCILAR
Avcılar Kavram Kurs Merkezi
E-Mail: avcilar.kurs@kavram.com.tr Telefon: 0 (212) 590 71 00 Adres: Merkez Mah.Çiğdem Cad.Ozan Şeker Pasajı.No:38 Kat:1 Avcılar/İstanbul
KURS MERKEZİ
BEYKENT
Beykent Kavram Kurs Merkezi
E-Mail: beykent.kurs@kavram.com.tr Telefon: 0 (212) 855 14 17 Adres: Yavuz Sultan Selim Bulvarı Uyum Çarşı Kat:1 No: 41 Beykent-Beylikdüzü / İstanbul
ÇEKMEKÖY
Çekmeköy Kavram Fen Lisesi
E-Mail: cekmekoy@kavram.com.tr Telefon: 0 (216) 642 32 64 Adres: Çekmeköy Şile Otoyolu Mehmet Akif Mah.Refah Sok. No:7 Madenler/ Çekmeköy/ İstanbul Kademeler: Lise
KURS MERKEZİ
ESENYURT
Esenyurt Kavram Kurs Merkezi
E-Mail: esenyurt.kurs@kavram.com.tr Telefon: 0543 447 44 51 Adres: Bağlarçeşme Mah. Ondokuz Mayıs Bulvarı No: 12 Esenyurt / İstanbul
FİRUZKÖY
Firuzköy Kavram Koleji
E-Mail: firuzkoy@kavram.com.tr Telefon: 0 (212) 423 88 00 Adres: Saadetdere Mah. Firuzköy Bulv. Peyami Safa Sok.No:7 Esenyurt / İstanbul Kademeler: Anaokulu - İlkokul - Ortaokul - Lise
KURS MERKEZİ
KARTAL 2
Kartal 2 Kavram Kurs Merkezi
E-Mail: kartal.kurs@kavram.com.tr Telefon: 0 (216) 374 73 71 Adres: Yukarı Mah. Üsküdar Cad. No:28 Kardeşler İşhanıD:5-6-7-8 Kartal /İstanbul
SANCAKTEPE
Sancaktepe Kavram Anadolu Lisesi
E-Mail: sancaktepe@kavram.com.tr Telefon: 0 (216) 622 22 03 Adres: Sarıgazi Mah. Osmangazi Cad. No: 6/8 Sancaktepe / İstanbul Kademeler: Lise
ŞERİFALİ
Şerifali Kavram Anadolu Lisesi
E-Mail: serifali@kavram.com.tr Telefon: 0 (216) 527 18 44 Adres: Şerifali Mah. Bayraktar Bulvarı No:14 Ümraniye / İstanbul Kademeler: Lise
SOYAK- YENİŞEHİR
Soyak- Yenişehir Kavram Koleji
E-Mail: soyak.yenisehir@kavram.com.tr Telefon: 0 (216) 534 00 20 Adres: Armağanevler Mah. 23 Nisan Cad. No: 188/1 Ümraniye / İstanbul Kademeler: Ortaokul - Lise
KURS MERKEZİ
SULTANGAZİ
Sultangazi Kavram Kurs Merkezi
E-Mail: sultangazi@kavram.com.tr Telefon: 0 (212) 475 30 32 Adres: Sultançiftliği Mah.Eski Edirne Asfaltı Cad. No:601/2 Sultangazi / İstanbul
YEŞİLPINAR
Yeşilpınar Kavram Koleji
E-Mail: yesilpinar@kavram.com.tr Telefon: 0 (212) 627 00 20 Adres: Karadolap Mah. Veysel Karani Cad. No: 2 Eyüp Sultan / İstanbul Kademeler: Anaokulu - Lise
Sizi Arayalım

GÖNDER